Utolsó módosítás 2019. ápr. 15.
Küllembírálat magasfokon

elado

Újdonságok

Hajmási szakmai nap

Sikeresen lezajlott egyesületünk első szakmai napja 2017. október 17-én , a Somogy megyei Hajmáson.

Bujdosó Márton elnöki köszöntöje és felvetései, valamint ifj. Lóki Géza házigazdai üdvözlete után dr. Feldman Zsolt, a Földművelésügyi Minisztérium helyettes államtitkára tartott előadást a húsmarha ágazat mezőgazdaságban betöltött szerepéről (az előadás anyaga itt olvasható), a támogatások jelenéről és várható jövőjéről.

A következő előadásban Dr. Török Márton, egyesületünk tenyésztésvezetője mutatta be a Gulyás törzskönyvezési és telepirányítási programot a jelenlévőknek.

Harmadikként Panda György, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal állattenyésztési felügyelője tartott előadást az adminisztratív feladatok teljesítésének aktuális problémáiról, tapasztalatairól.

Végül a rendezvény szponzorainak előadásai zárták a délelőtti szakmai programot.

Ebéd után pedig vendéglátónk, a Zselicvölgy Szabadidőfarm Zrt. telepét és állományát tekinthette meg a mintegy 70 résztvevő.

A képen dr. Feldman Zsolt helyettes államtitkár (FM) látható. További képek ide kattintva érhetők el.