Utolsó módosítás 2019. márc. 18.
Andrológiai vizsgálatok

elado

Újdonságok

77. OMÉK 2015. szeptember 23-27.

Várunk minden kedves érdeklődőt az OMÉK-en!

 

A Kormány újra meghirdette az OMÉK-et, mely szeptember 23-27.-e közt a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban lesz megtekinthető. A gazdák számára mindig is nagy büszkeség volt a kiállítóként való megjelenés lehetősége egy Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállításon, ezért már hosszú ideje nagy energia befektetéssel készülünk, hogy bemutathassuk a charolais fajta legszebb tenyészállatait. Sajnálatos, hogy egy héttel a kapunyitás előtt még mindig nem kötött szerződést a kivitelezésért felelős Magyar Turizmus Zrt. (vállalkozója) a Magyar Állattenyésztők Szövetségével. Ugyancsak aggódunk amiatt, hogy megint csak nem tudunk a többi állatfaj esetében biztosított, méltó körülmények között – fedett helyen – megjelenni. Ismételten kikerülünk a Kincsem Park területére, ahol biztosan nehezebb lesz a látogatók számára ünnephez méltó körülményeket biztosítani. Reméljük, nagy esőzés, homokvihar nem teszi próbára az érdeklődőket...

A „B” pavilon melletti nagykapun keresztül jut át a látogató a Kincsem Parkba, a húsmarha kiállítótérre, ahol az egyesületünk hét tenyésztője tizenhét tenyészállatát 12 bokszban tervezzük bemutatni. A tenyészetek bemutatkozása a balra látható prospektus megnyitásával olvasható.

JÖJJÖN és LÁTOGASSA MEG EGYESÜLETÜNKET a 77. OMÉK-en!