1%

Main page

Támogassa egyesületünket!

KÉRJÜK, TÁMOGASSA EGYESÜLETÜNKET!

A Magyar Charolais Tenyésztők Egyesülete a NAV honlapján regisztrált civil szervezetként jogosult adója 1 %-ára! Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy adója 1 %-át egyesületünknek ajánlja fel! NYILATKOZZON ELEKTRONIKUSAN ITT ÉS MOST!

 

Név: Magyar Charolais Tenyésztők Egyesülete

Adószám: 18404832-2-05

Cím: 3525 Miskolc, Vologda út 3.

Ha Ön nem rendelkezett még az szja 1+1%-áról, azt a bevallásától függetlenül a 2020. rendelkező évben május 20-áig megteheti. Rendelkező nyilatkozatát a legegyszerűbben (a következő linkre kattintva) az e-SZJA online felületen töltheti ki.

Tájékoztatjuk, hogy az online kitöltő felület ügyfélkapus regisztráció nélkül is használható, akkor a rendelkező nyilatkozat csak kinyomtatva, papír alapon, lezárt borítékban nyújtható be a NAV-hoz (a feladó székhelye szerint illetékes NAV megyei Adó és Vámigazgatóság címére).